Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/teha.com.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/teha.com.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Elektryczne zwijadło na wąż - Theodor Henrichs - TEHA

tel: + 48 91 432 73 44 biuro@theodor-henrichs.pl

info@teha.com.pl

Zwijadła do węży

Myjki wysokociśnieniowe

Elektryczne zwijadło do węża, typ: STKi2Mo

zwijadło na wąż z silnikiem elektrycznym
Opis:

Solidne zwijadło ze stali nierdzewnej z napędem elektrycznym.

Materiały:

Rama wykonana z giętej stali nierdzewnej AISI 304 gwarantująca wysoką stabilność.

Łożyskowanie bębna:

Zwijadło łożyskowane jest na bezobsługowych łożyskach ślizgowych odpornych na chemikalia, wilgotne środowisko pracy i kurz.

Napęd i tryby pracy:

Napęd jest realizowany przez solidny motoreduktor z ręcznym sprzęgłem przesuwnym. Dwa przyciski umożliwiają obsługę bębna do przodu i do tyłu. Odwijanie węża odbywa się przez napęd silnika lub ręcznie. Na życzenie dostępne jest sterowanie radiowe, które umożliwia sterowanie silnikiem z odległości do 100 m.

Napięcia zasilania:
  • 230V / 50Hz, jednofazowe
  • 400V / 50Hz, trójfazowe (zalecane)
  • 12V DC
  • 24V DC
Krętliki kątowe:
W standardzie dostępne są krętliki ze stali nierdzewnej. W zależności od średnicy ich obudowy wykonane są z tworzywa, odlewanego ciśnieniowo anodowanego aluminium, cynkowanego mosiądzu. Na zamówienie dostępne również ze stali kwasoodpornej AISI 304.
Bezpieczne mocowanie węża na bębnie:

Wspawane w piastę złącze węża umożliwia podłączenie węża bez ryzyka nadmiernego wyginania. Dzięki temu wąż nie jest narażony na uszkodzenia przy pełnym rozwinięciu.

Mocowanie zwijadła:

Rama umożliwia montowanie zwijadła w dwóch pozycjach. Nie zalecamy montowania na wysięgnikach obrotowych.

Środowisko użytkowania:

Zwijadło można użytkować w instalacjach wodnych, wodnych ze środkami chemicznymi, olejowej i powietrznej. Standardowo zwijadło może pracować w temperaturze 100°C. Istnieje opcja dostosowania go do pracy w temperaturze do 180°C.

krętlik kątowy

proste operowanie

szybkie załączanie