tel: + 48 91 432 73 44 biuro@theodor-henrichs.pl

info@teha.com.pl

Zwijadła do węży

Myjki wysokociśnieniowe

Akcesoria do podgrzewaczy

Termostat cyfrowy:

Cyfrowe termostaty do utrzymywania stałej temperatury. W jednostopniowym systemie czujnik PTC reaguje znacznie szybciej sterując pracą palnika niż standardowy czujnik z kapilarą.

Konsole montażowe:

Konsole do podgrzewaczy są przeznaczone do montażu naściennego oraz do montażu na posadzkach. Montaż komór palnikowych jest dzięki nim dużo łatwiejszy.

Elementy łączące z systemem kominowym:

Aby zapewnić bezproblemowe spalanie i bezpiecznie odprowadzić spaliny, zalecamy stosowanie naszych łączników i adapterów do przewodów kominowych.

Elektrody zapłonowe:

Pojedyncza standardowa elektroda wewnątrz litego ceramicznego korpusu. Bezpieczna mechaniczna ochrona przed przekręceniem drutu dzięki zastosowaniu kleju ceramicznego. Pasuje do wszystkich komór palnikowych TEHA zasilanych olejem…

Dysze paliwowe:

Dysze lekkiego oleju od Danfoss zapewniają optymalne spalanie w komorach palników olejowych. W poniższej tabeli można wybrać odpowiedni rozmiar.

Zbiorniki wyrównawcze wody:

Kompaktowy zbiornik wody SH 12005 o pojemności 8 l z zaworem pływakowym. Inne zbiorniki bez pływaków są dostępne w różnych pojemnościach. Skontaktuj się z nami.