tel: + 48 91 432 73 44 biuro@theodor-henrichs.pl

info@teha.com.pl

Zwijadła do węży

Myjki wysokociśnieniowe

Mobilne Hotboxy typu HBm

Opis:

Mobilne, podgrzewane palnikiem olejowym podgrzewacze wody. Nie posiadają wbudowanej pompy wody. Są to bardzo kompaktowe kotły o atrakcyjnym wzornictwie i wyjątkowej mobilności. W połączeniu z zimnowodną myjką wysokociśnieniową dają dodatkowe możliwości.

Gotowe do podłączenia:

Wystarczy podłączyć wodę, prąd, paliwo i mają Państwo do dyspozycji tyle gorącej wody ile jest potrzebne.

Obszary zastosowania:
  • Czyszczenie elewacji.
  • Budownictwo.
  • Przy usuwaniu zagrożeń chemicznych: dekontaminacja ludzi, maszyn i urządzeń. Do dekontaminacji ludzi stosuje się specjalne mobilne stanowiska w namiotach lub kontenerach. Hotbox może przygotować gorącą wodę dla 4 stanowisk prysznicowych. Opcjonalnie dostępna bateria termostatyczna zapewni utrzymanie równomiernej temperatury wody.
  • Usuwanie graffiti.
  • Renowacje systemów kanalizacyjnych i rurociągów: nowoczesne technologie pozwalają na przeprowadzanie napraw starych sieci kanalizacyjnych. Wprowadza się tutaj rękawy z tworzywa sztucznego, które następnie są utwardzane gorącą wodą. Hotbox może w tym celu dostarczyć niezbędną gorącą wodę.
To tylko niewielki wybór możliwych zastosowań, których wyliczanie z całą pewnością mogłoby trwać w nieskończoność. W skrócie: urządzenie ma uniwersalne zastosowanie ze względu na dużą mobilność.
Zakresy mocy poszczególnych typów:

HBm750

60 kW

HBm1000

80 kW

Doskonałe właściwości transportowe:
Niewielkie wymiary w połączeniu z niską masą zapewniają doskonałą mobilność i umożliwiają transport nawet w samochodach typu kombi i podobnych pojazdach. Stabilna płyta, kółka i wygodne uchwyty umożliwiają poruszanie się nawet w nierównym terenie. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy specjalną uprząż do transportu dźwigiem.

obudowa z tworzywa

pełne gumowe koła

termostat

* – Uwaga dotycząca stosowania biodiesla: W przypadku stosowania z biodieslem wszystkie części układu paliwowego zastępowane są tymi, które są odpowiednie dla biodiesla. Wydajność poprawia się o 3-4% w porównaniu do oleju opałowego. Dla starszych komór palnikowych dostępne są zestawy do konwersji.